• Liudvigas van Bethovenas
  Didžiausias žmogaus nuopelnas yra
  atkaklumas nugalint sunkiausias kliūtis.
 • G. Ibe
  Nesvarbu, kaip ilgai tu ėjai neteisingu keliu...
  Tu visuomet gali pakeisti kryptį.
 • Ričardas Bachas
  Vengdami problemų niekada nebūsite
  tas, kuris jas įveikė.
 • Charles Dickens
  Nėra pasaulyje tokio kalno, kurio galų gale
  nepasieks atkaklumas.
 • Charles Dickens
  Nėra pasaulyje tokio kalno, kurio galų gale
  nepasieks atkaklumas.

Projektai

2014 metų Marijampolės Apskrities Vyrų Krizių centro programa:

        Šia programa siekiama įrengti Marijampolės apskrities vyrų krizių centrą, kuriame bus teikiama pagalba vyrams, atsidūrusiems sudėtingose gyvenimo situacijose bei smurtautojams, dalyvausiantiems smurtinio elgesio keitimo programoje DAVD, adaptuotoje Danijoje ir laikino apgyvendinimo paslaugos.
Plačiau...

        Marijampolės apskrities vyrų krizių centras, vos užgimusi nevyriausybinė organizacija, tad, projektų kaip ir nėra dar laimėjusi. Tačiau, šio centro įkūrimo iniciatorės, Marijampolės apskrities moters veiklos centro narės, vykdydamos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos programas, vykdė pagalbos smurto aukoms bei smurtautojams, projektus nuo 2007 metų. Galima paminėti projektus, kurių metu buvo teikiama pagalba vyrams, norintiems keisti savo smurtinį elgesį bei vyrams, išgyvenantiems socialinę atskirtį, išgyvenantiems santuokos nutraukimą ar artimųjų mirtį.

Tai projektai, kuriuose prisiliesta ir prie vyrų problemų bei pagalbos:
 1. „Moterų ir vyrų lygių galimybių įgyvendinimas užimtumo srityje – priemonės, praktika, pokyčiai“ – 2005m. Socialinių inovacijų fondo partneriai. Rėmėjas – JAV ambasados Demokratijos komisijos programa ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM);
 2. „Pagalba smurtautojams, norintiems keisti gyvenimo būdą“ – 2007m. Rėmėjas – Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM);
 3. „Tiesiame ranką smurtautojams“ – 2009 m. Rėmėjas - SADM;
 4. „Vienišų motinų ir tėvų, auginančių vaikus su elgesio ir emocinėmis problemomis, profesinės savirealizacijos ir visavertės integracijos į darbo rinką programa“.
 5. Projektas „Vieni, bet ne atskirti“ 2009-2012m. Vaikų raidos centro partneris. Rėmėjas – ES socialinis fondas, Lietuvos Vyriausybė;
 6. „Šeimos gerovės užtikrinimas, teikiant pagalbą smurto artimoje aplinkoje asmenims, bendradarbiaujant institucijoms Marijampolės regione“. 2010 m.  Rėmėjas - SADM.
 7. „Marijampolės SPC“ – 2012 – 2014 m. Rėmėjas – SADM.


     Mes siūlome pagalbą ir Jums tereikia paskambinti telefonu 8 343 59525 arba 863355007 kiekvieną darbo dieną nuo 11.00 – 17.00 val. ir atvykti pas mus sutartu laiku. Rašykite, užduokite klausimus marvkc3@gmail.com, diskutuokime internetinio puslapio „Forumas“ dalyje, Jums,  aktualiomis temomis.

Naujienų skiltis

Dėmesio

Gerbiamasis

Šioje vietoje gali būti Jūsų nuotrauka arba inicialai (kaip pageidausite), jei pareikšite norą tapti mūsų organizacijos VEIDU bei rėmėju. Pasaulinė praktika rodo, kad toks bendradarbiavimas duoda abipusę naudą: žinomumą, pagarbą, vystymąsi, augimą, paslaugų kokybę, galimybę duoti ir gauti, o visuomenei - orų, saugų ir kokybišką gyvenimą.

 

Mūsų rėmėjai: