• Liudvigas van Bethovenas
  Didžiausias žmogaus nuopelnas yra
  atkaklumas nugalint sunkiausias kliūtis.
 • G. Ibe
  Nesvarbu, kaip ilgai tu ėjai neteisingu keliu...
  Tu visuomet gali pakeisti kryptį.
 • Ričardas Bachas
  Vengdami problemų niekada nebūsite
  tas, kuris jas įveikė.
 • Charles Dickens
  Nėra pasaulyje tokio kalno, kurio galų gale
  nepasieks atkaklumas.
 • Charles Dickens
  Nėra pasaulyje tokio kalno, kurio galų gale
  nepasieks atkaklumas.

Naujienos


KARTU PADARYSIME DAUGIAU:
Kauno apskrities vyrų krizių centras nuo 2014 m. rugsėjo 11 d. vykdė LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos remiamą projektą „Kartu padarytume daugiau“ (remiamas Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių plėtros programos lėšomis). Projekto tikslas: Utenos, Marijampolės bei Kauno apskričių vyrų krizių centrų ir Raseinių krizių centro ir vietos institucijų bendradarbiavimo skatinimas. Visi šie krizių centrai (taip pat Vilniaus vyrų krizių ir informacijos centras bei Šiaulių apskrities vyrų krizių centras) yra susijungę į NVO, dirbančių su vyrais, koaliciją „Visiems geriau“.

Plačiau...


Darbo su smurtautojais sistemos modelio kūrimas Kauno apygardos probacijos tarnyboje
2014 m. spalio 6 d. Kauno apygardos probacijos tarnyba atstovaujama direktoriaus Sauliaus Rajunčiaus, Marijampolės savivaldybės administracija, atstovaujama direktoriaus Meto Ražinsko, Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas atstovaujamas viršininko Skirmanto Andriušio, Marijampolės asociacijos „SAMARIJA“ gailestingumo namai, atstovaujami vadovės Laimutės Rimeikienės bei Marijampolės apskrities Vyrų krizių centras, atstovaujamas vadovės Adolfinos Blauzdžiūnienės pasirašė bendradarbiavimo sutartį, dėl darbo su smurtautojais sisteminio modelio kūrimo.
Ši sutartis padės Kauno apygardos probacijos tarnybos Savivaldybių probacijos skyriaus, veikiančio Marijampolės, Kazlų Rūdos, Kalvarijos savivaldybių teritorijose, priežiūroje esantiems nuteistiesiems, tarp jų ir nepilnamečiams, naudojusiems smurtą, spręsti socialines problemas, koordinuoti sutartį pasirašiusių šalių bendras pastangas siekiant padėti prižiūrimiesiems reabilituotis ar reintegruotis į visuomenę, vykdyti jų elgesio korekciją. Tikimasi, kad ši sutartis prisidės ir prie pakartotinių smurtinių nusikaltimų mažėjimo.


Jokių baudų prostitutėms:
Prostitucija užsiima 40–42 milijonai žmonių visame pasaulyje. Tai daugiausia moterys bei nepilnametės merginos. Už tokią padėtį turėtų būti atsakingi sekso paslaugų pirkėjai, kurių dauguma – vyrai. Jie turi išmokti, kad seksualinis moters išnaudojimas, perkant sekso paslaugas – vergovės forma. Taip prostituciją pavadino europarlamentarai. Šios vergovės panaikinti kol kas neįpareigojama, tačiau išsakomas požiūris, įvardijamos kryptys.

Plačiau...


Įkurta Lietuvos Vyrų Krizių centrų koalicija: „Visiems geriau“.
Nevyriausybinių organizacijų, dirbančių su vyrais ir teikiančių jiems pagalbą įvairiose krizinėse gyvenimo situacijose, atstovai spalio 17 d. Kaune susitarė steigti koaliciją “Visiems geriau” ir veikti kartu, tai yra, bendradarbiaujant siekti stiprinti šios srities nevyriausybinį sektorių, tuo pačiu plėtoti pilietinę visuomenę.

Plačiau...


Nemiela tiesa:
Artėja  vasario 14-oji, įsimėlėjėlių diena. Šią dieną visi nori atsiminti tik geras, meilės ir laimės kupinas akimirkas su artimiuasiu žmogumi ar išrinktuoju. Kas džiaugiasi, kas piktinasi šios, nepelnytai besibraunačios šventės iš užjūrio prigijimu Lietuvoje, tačiau, aš, per 15 metų dirbanti su moterimis ir jų problemomis  šeimose,  džiaugčiausi, kad jos būtų nor ir kiekvieną dieną.  Geriau jau tai, nei 60 procentų skyrybų Lietuvoje per metus. Žinau, kad tik mylintys ir mylimi žmonės būna laimingi. Bet, ar visi laukiame tos šventės?

Plačiau...


Įsigaliojus  2011 m. gruodžio 15 d. „Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje“ įstatymui, Marijampolės apskrities moters veiklos centras, kartu su dar 16 organizacijų Lietuvoje, vykdo Specializuotos pagalbos centro funkciją. Šio centro darbuotojai teikia kompleksinę pagalbą smurto aukoms (arba smurtą matę, girdėją), nesvarbu kokios lyties jie bebūtų. Gaunami pranešimai apie smurtavusius ne tik vyrus, bet ir sūnus,  tėvus, brolius, anūkus, senelius ir rečiau žmonas, dukras, seses  ar net anūkes.
Už smurtą artimoje aplinkoje yra bausmės ir viena iš jų, gali būti Teismo priteisimas keisti smurtinį elgesį specialių programų metu. Viena iš Marijampolės apskrities vyrų krizių centro veiklų yra vykdyti smurto keitimo programas.


Siūlome, nelaukti, kol smurtinio elgesio keitimo programą pritaikys Teismas, bet kreiptis ir patiems, asmeniškai, žmonėms, negalintiems valdyti savo emocijų.
„Kiekvienas iš mūsų išgyvename krizes – didesnes ar mažesnes. Sunkiais momentais ieškome, į ką atsiremti, kur pasisemti stiprybės ar gauti protingą patarimą. Kartais, kai žmogui skauda, jis jaučiasi vienišas. Kartais būna piktas, agresyvus, turi baimių ir priklausomybių. Mes, vyrai, labai norėtume patys išsispręsti tas problemas, jų neužkraunant kitiems, tačiau....Gyvenime ir darbe daug bendrauju su vyrais ir pastebiu, jog ne vienas išsisuko iš sunkios situacijos tik tada, kai rado su kuo pasidalinti savo našta, sulaukė pagalbos“. Tai – Remigijaus Bimbos, asmeninio trenerio, Lietuvos  kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos Teisėjų kolegijos pirmininko, Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjungos generalinio sekretoriaus žodžiai. Įsiskaitykite juos .(„Pagalba vyrams ir jų šeimos nariams“)

Vyrų krizių ir informacijos centro specialistai sako, kad vyrai smurtauja iš nevilties, nesugebėdami kitaip parodyti savo svarbos. Jie mano, kad smurtą galima traktuoti kaip siekį vadovauti ar kontroliuoti situaciją, vengimą parodyti savo silpnumą, bejėgiškumą.     Mes siūlome pagalbą ir Jums tereikia paskambinti telefonu 8 343 59525 arba 863355007 kiekvieną darbo dieną nuo 11.00 – 17.00 val. ir atvykti pas mus sutartu laiku. Rašykite, užduokite klausimus marvkc3@gmail.com, diskutuokime internetinio puslapio „Forumas“ dalyje, Jums,  aktualiomis temomis.